Roveři a rangers - kluci a holky 15+

22. 8. 2008

ObrazekMezi rovery a rangers se řadí kluci a holky, kteří už odrostli skautskému věku. Naučili se ve skautské družině to základní, v ideálním případě získali vše, co jim mohla skautská družinka dát a nyní chtějí pomáhat svému oddílu a celé společnosti. Proto je jejich heslem "SLOUŽÍM". Tuto službu si nevysvětlují jen jako službu fyzickou, službu v právém slova smyslu, ale také službu sobě. V praxi to znamená, že nepomáhají jen bližním kolem sebe, ale také nadále Obrazekrozvíjí sami sebe a poznávají okolní svět z nejrůznějších pohledů ... Svou činnost si připravují sami pro sebe ... už nepotřebují svého vůdce, ale učí se od sebe navzájem, vždy jen ze svého středu vyberou jednoho člověka, který jejich činnost usměrnuje. Programy jsou rozličné ... říká se kolik členů kmene tolik různých programů.

Kontakt:

David Pohanka